ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ ΜΕΛΟΥΣ!! ( Τόπικ καλωσορίσματος νέων μελών )

Συζητήσεις γενικού ενδιαφέροντος για το forum και την ιστοσελίδα. Προτάσεις για να βελτιώσουμε το forum και απορίες σχετικά με την λειτουργία.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Νικόλας
Συνοδός
Συνοδός
Άρθρα: 0

22 Οκτ 2006, 02:41

Καλώς ήλθες Μιχάλη στην παρέα μας που όλο και μεγαλώνει.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
f.likomitros
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

23 Οκτ 2006, 23:13

Καλώς ήρθες Μιχάλη στη παρέα μας, θα περάσουμε πολύ ωραία σωστή η επιλογή σου. Την στιγμή που σου αρέσει το καλό φαί ετοιμάζουμε μία εκδήλωση τον Νοέμβριο . Άνοιξε την σελίδα ανακοινώσεις εκδηλώσεις, και διάβασε για το μεγάλο φαγοπότι ! σε ενδιαφέρει.
[url=http://imageshack.us:jp8upp08]Εικόνα[/url]
Άβαταρ μέλους
mikbak
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

23 Οκτ 2006, 23:37

Φίλε Φώτη το διάβασα το ποστ και το μεγάλο φαγοπότι και μπορώ να πω ότι με έπιασε η λειγούρα από τωρα :wink: χε χε

Αλλά από την Πάτρα δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν δυνατόν να κάνω τέτοια μετακίνηση διότι δεν έχει και τρένο επιστροφής για το βράδυ. :-?
Actions speak louder than words.
Άβαταρ μέλους
Manos T.
Staff
Staff

24 Οκτ 2006, 20:32

Γεια σου Μιχαλη και απο εμενα...και καλωσηρθες... :-D
Απο οτι φαινεται εισαι φοιτητης στην Πατρα... και δεν το ειχες πει τοσο καιρο.... μεγα λαθος...
Φιλε mikbak(Μιχαλη) τυχαινει να ειμαι και εγω φοιτητης στην Πατρα εδω και καιρο οποτε να κανονισουμε να τα πουμε και απο κοντα... :wink:

Και παλι καλωσηρθες...
Άβαταρ μέλους
patrinos
Μηχανοδηγός
Μηχανοδηγός

27 Οκτ 2006, 15:01

Μιχάλη και γω απο Βραχνέικα φαντάζομαι οτι ξέρεις που είναι θα κανονίσουμε να βρεθούμε μαζί με τον Μανο.Τ
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mikbak
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

29 Οκτ 2006, 01:09

[quote=""patrinos":1b4m6t3t"]Μιχάλη και γω απο Βραχνέικα φαντάζομαι οτι ξέρεις που είναι θα κανονίσουμε να βρεθούμε μαζί με τον Μανο.Τ[/quote]

Φίλε μου φυσικά, θα κανονίσουμε να πάμε όλοι μαζί μια μέρα για καφέ με τον Μάνο Τ., που τυχαίνει να είναι και συμφοιτητής (τι μικρός που είναι ο κόσμος τελικά!!!).
Actions speak louder than words.
JohnnyB
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

03 Νοέμ 2006, 14:58

Η πρόταση που θα κάνω δεν είναι μόνο για τα νέα αλλά για όλα τα μέλη του φόρουμ.
Με αφορμή τις υπογραφές δυο-τριών φίλων που είχαν την ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ιδέα να συμπεριλάβουν και μια μικρή φωτογραφία τους (εννοώ του εαυτού τους) ακολούθησα κι εγώ βάζοντας και τη δικιά μου φάτσα στην υπογραφή μου και μάλιστα στην αγαπημένη μου φάση: πίνοντας fredo capuccino... τέλος πάντων :roll:
Τι θα λέγατε λοιπόν να βάζαμε τις φάτσες μας, έστω και "συγκεκαλυμμένα" (όπως ο τύπος με το καλαμάκι...), μιας και είμαστε μια "καλή" παρέα να έχουμε και μια "φατσική" επαφή με τα πρόσωπα που κουβεντιάζουμε.
..................................................................... (πολλές τελίτσες...)
Άβαταρ μέλους
XristosR
Μηχανοδηγός
Μηχανοδηγός

03 Νοέμ 2006, 15:03

ΟΚ.. Εμενα λοιπόν θα με δείτε εδώ :
http://station.Amnizia.com/gallery2/mai ... ewsIndex=2

Φυσικά δεν είμαι ο μικρούλης….

:wink:
Εικόνα
[b]ΣΠΑΠ ΑΘΑΝΑΤΗ..!![/b]
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster
Άρθρα: 8

03 Νοέμ 2006, 17:05

Ποιός νομίζετε ότι είναι μέσα στην alsthom της υπογραφής μου? :-D
Καλή η ιδέα σου Γιάννη. Κι ακόμη καλύτερη θα ήταν η αφεντομουτσουνάρα μας ώς αβατάρ.
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
Manos T.
Staff
Staff

03 Νοέμ 2006, 17:18

[quote=""alsthom":1w3nd3o3"]Ποιός νομίζετε ότι είναι μέσα στην alsthom της υπογραφής μου? :-D
Καλή η ιδέα σου Γιάννη. Κι ακόμη καλύτερη θα ήταν η αφεντομουτσουνάρα μας ώς αβατάρ.[/quote]

Ωραιο αυτο θα ηταν στις αποκριες....

Εκει που ολοι φορανε μασκες, εμεις να βγαζουμε τα διαφορα απο τα αβαταρ(μασκες) και να βαζουμε τις φατσες μας....

Και μετα.....
:hang: :crazyeyes: :crazyeyes:
JohnnyB
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

03 Νοέμ 2006, 17:21

[quote=""alsthom":10x1qzpd"]Καλή η ιδέα σου Γιάννη. Κι ακόμη καλύτερη θα ήταν η αφεντομουτσουνάρα μας ώς αβατάρ.[/quote]
Πολύ σωστός ο Ηλίας. Να σου πω το σκέφτηκα κι εγώ στην αρχή. Τώρα που το λές κι εσύ πιστεύω ότι είναι πολύ καλή ιδέα για κάμποσο καιρό (δυο-τρεις βδομάδες ξέρω γω) να βάλουμε για άβαταρ μια "ψιλοτρελούτσικη" φωτογραφία μας (όποιος θέλει δηλαδή βάζει και ψιλοσοβαρή, γούστο του καθενός) με σκοπό έτσι να γίνει ακόμη πιο "παρεΐστικο" το ήδη ζεστό και φιλικό φόρουμ μας. Ε, όταν πια βαρεθούμε να βλέπουμε τις αφεντομουτσουνάρες μας επιστρέφουμε πάλι στα τραινάκια. Στο κάτω-κάτω ο χώρος της υπογραφής προσφέρεται πολύ καλύτερα για τραίνο. Με λίγα λόγια: "Φάτσα στο άβαταρ - Τραίνο στην υπογραφή". Τρελό και φοβερό.
Λοιπόν, αν η ιδέα αρέσει και σε άλλους, ας ξεκινήσουμε από αύριο την εφαρμογή της (σήμερα έχουμε φαγοπότι, να μη βγούμε στη φωτό με κόκκινη μύτη :lol: :lol: :lol: )
..................................................................... (πολλές τελίτσες...)
Άβαταρ μέλους
ALCoGMNάνι
Σταθμάρχης
Σταθμάρχης

03 Νοέμ 2006, 18:04

Αν βαλω την αφεντομουτσουναρα μου για αβαταρ,πολυ φοβαμαι οτι θα τρομαξετε :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .Γι'αυτο η ΑLCo[για αβαταρ μου] ειναι μια χαρα :crazyeyes: :crazyeyes: :crazyeyes: :crazyeyes:
Ένα τσιγάρο σου χει μείνει να καπνίσεις,δεν έχει αλλού,δεν έχει αλλιώς ΜΟΝΟ ΕΔΩ...
JohnnyB
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

04 Νοέμ 2006, 10:40

Άσε μας κάτω ρε Περικλή, μια χαρά παιδί είσαι να 'ούμε... Γελαστός και καλόκαρδος, αυτό τα λέει όλα πιστεύω. Εμένα τουλάχιστον αυτή η εντύπωση μου είχε δημιουργηθεί από τα γραφόμενά σου και επιβεβαιώθηκε, εννοείται, στη χτεσινή συνάντηση στην ταβέρνα.
Άβαταρ μέλους
ALCoGMNάνι
Σταθμάρχης
Σταθμάρχης

04 Νοέμ 2006, 11:20

[quote=""JohnnyB":vhrtiw1z"]Άσε μας κάτω ρε Περικλή, μια χαρά παιδί είσαι να 'ούμε... Γελαστός και καλόκαρδος, αυτό τα λέει όλα πιστεύω. Εμένα τουλάχιστον αυτή η εντύπωση μου είχε δημιουργηθεί από τα γραφόμενά σου και επιβεβαιώθηκε, εννοείται, στη χτεσινή συνάντηση στην ταβέρνα.[/quote]

Ευχαριστω πολυ Γιαννη μου κ ανταποδιδω...Οπως χαρηκα ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ που γνωρισα πολλους εξαιρετικους νεους φιλους χθες.
Να 'στε ολοι καλα παιδια,ευχαριστω πολυ για την πολυ ομορφη βραδια :wink: .....
Αληθεια,ποτε θα παμε στα λημερια μου[βλεπε ντονερατζιδικο]? :lol22: :lol22: :lol:
Ένα τσιγάρο σου χει μείνει να καπνίσεις,δεν έχει αλλού,δεν έχει αλλιώς ΜΟΝΟ ΕΔΩ...
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster
Άρθρα: 8

17 Νοέμ 2006, 10:55

Να σας πώ κάτι?
Θα ήταν ωραίο, όσοι δεν το έχετε κάνει, να ενημερώσετε το προφίλ σας, αναγράφοντας την τοποθεσία σας (από που είστε ή από που γράφετε). Έτσι θα υπάρχει ωραία εικόνα σε όλη την παρέα και θα μπορέσει να ενημερωθεί κι ο χάρτης που είναι στα σκαριά!
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Απάντηση