To TS2014 πάει Ελλάδα...

Οτι έχει σχέση με το Train Simulator. Νέα, Tips & Tricks, Προτάσεις για download, Απορίες, Χρήσιμοι Σύνδεσμοι.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός
Άρθρα: 0

05 Απρ 2019, 07:34

Akisf1 έγραψε:
05 Απρ 2019, 05:38
Εγω την εχω φιλε μου... εχεις σιγουρα αυτην που εχω πει?
Εχω και την marseille - avignon και την επεκταση μεχρι την lyon
καλυτερα 1 ωρα μπραλος και αρπινη
παρα 40 χρονια απο την νεα την γραμμη
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

05 Απρ 2019, 13:43

Οκ στειλε το σαιτ να το δω και γω αν θες...και φυσικα με την προυποθεση να το αναγνωριζει το στιμ.... γτ παιζει σοβαρο λογο... αμα δεν το διαβαζει την πατησαμε αποστολη
vchanti\
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

05 Απρ 2019, 14:36

καλησπερα σας τι κανετε; ειμαι ο βασιλης εχω μια απορια με την ρουτα που ετοιμαζετε λετε κυριε stiv Ολοκληρώθηκαν εργασίες από τον Νέο σταθμό Πειραιά μέχρι θεσσαλονική καθώς έγιναν εργασίες και στην γραμμή από Παλιοφάρσαλο μέχρι Καλαμπάκα και ακριβος απο κατω λετε αυτο οτι δεν εχουμε κανενα νεο γιατι οι δημιουργοι το παρατησαν. αρα λοιπον δεν υπαρχει το κομματι απο πειραια μεχρι θεσσαλονικη.,
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

05 Απρ 2019, 15:36

Με μια φωτο δεν σημαινει κιολας οτι ετοιμαζουμε κατι καινουργιο μπορει να φτιαξαν τα υψομετρα το εδαφος η οτιδηποτε αλλο...εσεις αμεσως να βγαλετε συμπερασμα οτι εχουμε νεα ρουτα...? Δεν ειναι παντα οπους δειχνουν τα πραγματα...καλησπερα κιολας
Άβαταρ μέλους
Stiv92
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

05 Απρ 2019, 15:52

Καλησπέρα παιδιά θέλω να σας ενημερωσω ότι δυστυχώς ή γραμμολογια έχει κάποια θέματα που δυστυχώς δεν λύνονται επίσης ένα άλλο σοβαρό πρόβλημα είναι ότι δεν έχουμε γνώσεις 3ντι οπότε δεν μπορεί να γίνει η διαδρομή δυστυχώς ζητάω συγνώμη αλλά δεν έχω τόσες μεγάλες γνώσεις ή διαδρομή δεν γίνεται με μία γραμμολογια δυστυχώς θέλει και λεπτομέρειες πιστεύω να με καταλαβαίνετε ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

05 Απρ 2019, 19:02

Καλησπερα παιδια και απο μενα!!Διακρινω μια νευρικοτητα αν δν κανω λαθος ως προς τον φιλο μας Stiv92!!Λοιπον εχουμε ως εξης δν εδωσε ποτε την επιβαιβεωση οτι θ παραδοθει η ρουτα!!Δευτερον δυστυχως οπως αναφερε και ο ιδιος δν υπαρχουν γνωσεις 3d για να εχουμε ακριβως τους σταθμους και οτιδηποτε μπορει να γινει ρεαλιστικο για το παιχνιδι!!Δυστυχως μερικοι δν γνωριζουν οτι το 3d modeler game ειναι πανυδυσκολο να μαθεις σε λιγο καιρο αμα δν εχεις γνωσεις!!Ειναι σαν το μαθημα αρχιτεκτονικη υπολογιστων σας το αναφερω λογω γνωσεων πανω σε αυτο!!Δν το παιζω ουτε ειδικος ουτε δικηγορος του stiv92!!Το οτι εγιναν καποιοι 3d δοκιμαστικα εγιναν!!Υπαρχουν πολλες δυσκολιες για να φτιαχτει μια διαδρομη!!Το οτι ολοκληρωθηκε ενα ειδους γραμμολογιας απο αθηνα μεχρι θεσνικη εγινε!!Καλο ειναι να μν κραζουμαι και να απαιτουμαι απο κπ να μας δωσει πραγματα χωρις καν να του δωσουμε ενα κομματι βοηθειας ουτε μια εικονα ουτε ενα pdf μια πληροφορια!!Μερονυχτα δουλευει κπ για να καταφερει κτ!!Δυστυχως αν δοθηκε η διαισθηση οτι θ φτιαχτει η διαδρομη ενταξει οπως το αντιλαμβανεται καποιος!!Αλλα δν ειναι εφικτο προς το παρον!! Αυτα απο μενα καλο απογευμα σε ολους!!Δν προκαλω ουτε το παιζω τπτ σε κανεναν απλα εξηγω και γω απο το μερος μου!!
vchanti\
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

06 Απρ 2019, 14:40

καλησπερα σας ειμαι ο βασιλης σας ζηταω ενα μεγαλο συγνωμη.
Kostas Ioannou
Κλειδούχος
Κλειδούχος

12 Μάιος 2019, 17:54

Τι έγινε παιδιά το κλείσαμε το μαγαζί; :zzz:
Άβαταρ μέλους
alsthom368
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

25 Μάιος 2019, 20:39

Kostas Ioannou έγραψε:
Παντως στην αρχικη επεκταση με ηλεκτροκινηση λεβαδεια-Τιθορεα μπορει καποιος να κανει ηλεκτροκινηση σε ολη την διαδρομη.Εγω ετσι για πλακα εβαλα στην μιση τους πυλωνες που εχει ηδη μεσα κ εχει τα παντα για να το κανει καποιος..
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

27 Μάιος 2019, 09:01

alsthom368 έγραψε:
25 Μάιος 2019, 20:39
Kostas Ioannou έγραψε:
Παντως στην αρχικη επεκταση με ηλεκτροκινηση λεβαδεια-Τιθορεα μπορει καποιος να κανει ηλεκτροκινηση σε ολη την διαδρομη.Εγω ετσι για πλακα εβαλα στην μιση τους πυλωνες που εχει ηδη μεσα κ εχει τα παντα για να το κανει καποιος..
Καλημερααα μετα την τελευταια ομως επεκταση το θεμα με το ρευμα μεγαλωσε κατα πολυ... γτ οι πυλωνες που εχει μεσα δεν ειναι ρεαλιστικοι ειναι διακοσμητικοι χρησιμοποιουνται με ομως δεν ενωνονται ενω οι ιταλικοι που χω εχει πολλα ειδη...θα μπορουσα να σας εξυπηρετησω αλλα υπαρχει προβλημα γτ πρεπει να εχετε μια διαδρομη συγκεκριμενη γτ μεσα στο αρχειο υπαρχουν πυλωνες απο την διαδρομη αυτη... και την εχω ολοκληρωσει ως τιθορεα... περαιτερω με προσωπικα μηνυματα αγορι γ λεπτομερειες... καλη συνεχεια... δες τα βιντεακια που εχω ανεβασει εδω να παρεις γευση..
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

27 Μάιος 2019, 09:29

Τι εγινε ρε ακη , αφου τελειωσε η ηλεκτροκινηση γιατι δεν την δινεις να την εχουμε και εμεις ;
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

27 Μάιος 2019, 18:34

apostoloskal έγραψε:
Τι εγινε ρε ακη , αφου τελειωσε η ηλεκτροκινηση γιατι δεν την δινεις να την εχουμε και εμεις ;

Αποστολε φιλε μου και γενικα καλησπερα...σε ολους... με μεγαλη ευχαριστηση να την εδινα δεν εχω κανενα προβλημα αλλα θα χρειαστειτε μια διαδρομη να αποκτησετε διοτι περιεχει στοιχεια ηλεκτροκινησεως απο αυτη και πιο πολυ πυλωνες πολλαπλους και διαφορα αλλα αξεσουαρ... ολα τα αλλα ειναι ιταλικα... τα οποια θα τα παρετε... αλλα σε μια ενδεχομενη επεκταση στο μελλον τα χανετε ολα... οποιος κατεχει την διαδρομη θα εχει κ το ρευμα... διοτι πλησιασα πολυ στο ελληνικο... Δυστυχως αυτο συμβαινει τωρα... καλη συνεχεια σε ολους
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

27 Μάιος 2019, 19:21

Akisf1 έγραψε:
27 Μάιος 2019, 18:34
apostoloskal έγραψε:

Αποστολε φιλε μου και γενικα καλησπερα...σε ολους... με μεγαλη ευχαριστηση να την εδινα δεν εχω κανενα προβλημα αλλα θα χρειαστειτε μια διαδρομη να αποκτησετε διοτι περιεχει στοιχεια ηλεκτροκινησεως απο αυτη και πιο πολυ πυλωνες πολλαπλους και διαφορα αλλα αξεσουαρ... ολα τα αλλα ειναι ιταλικα... τα οποια θα τα παρετε... αλλα σε μια ενδεχομενη επεκταση στο μελλον τα χανετε ολα... οποιος κατεχει την διαδρομη θα εχει κ το ρευμα... διοτι πλησιασα πολυ στο ελληνικο... Δυστυχως αυτο συμβαινει τωρα... καλη συνεχεια σε ολους
Δωσε μας και αυτην την διαδρομη η πες μας πια ειναι οποις θελει ηλεκτροκινηση να την αγορασει , η να την crackαρει . Ειναι κριμα να παει η δουλεια σου τζαμπα ....
Kostas Ioannou
Κλειδούχος
Κλειδούχος

27 Μάιος 2019, 23:12

Δωσε μας και αυτην την διαδρομη η πες μας πια ειναι οποις θελει ηλεκτροκινηση να την αγορασει , η να την crackαρει . Ειναι κριμα να παει η δουλεια σου τζαμπα ....
[/quote]

Καλησπέρα σε όλους.Συμφωνώ και εγώ με τα παραπάνω.Άν έχει τελειώσει η ηλεκτροκίνηση της γραμμής και είναι πλήρως λειτουργική άς μας την δώσει ο φίλος Akisf1 ( άν θέλει φυσικά ) επειδή υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχουμε ήδη το επιπλέον route ( Γαλλικό είναι; ) που χρειάζεται για τους πυλώνες. :-)
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

28 Μάιος 2019, 01:08

Ειναι η marseilon avignon.. η περιφημη γαλλικη υπερταχεια ρουτα που απο κει δανειστηκα τα υλικα... κοστιζει γυρω στα 30 παιδια...καληνυχτα
Απάντηση