Λήψεις (Τροχαίο υλικό-σενάρια)

Οτι έχει σχέση με το Train Simulator. Νέα, Tips & Tricks, Προτάσεις για download, Απορίες, Χρήσιμοι Σύνδεσμοι.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός
Άρθρα: 0

13 Ιαν 2019, 19:12

Το δρομολογιο ξεκιναει απο Καλαμπακα Τρικαλα Καρδιτσα Σοφαδες Παλιος και υστερα ο Δομοκος απο που ξεκιναμε εμεις!!
Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

13 Ιαν 2019, 19:14

carlitos799375 έγραψε:
apostoloskal έγραψε:καλημερα σας!
ενα σεναριο την ημερα τον γιατρο τον κανει περα :crazy: :crazy: :crazy: :master:
σημερα δεν εχω νεο σεναριο αλλα εχω ενα uptade απο το σεναριο Amnizia εκδρομικον
εδω ειναι το link : https://mega.nz/#!H5hBCCyb!MKhoWtBJBtea ... zvSrK-7m5Y
αυτην την φορα ειναι σε αρχειο .rwp για απευθειας εγκατασταση μεσω του utilities του game
τι αλλαξε ; προστεθηκαν μερικες στασεις για τουρισμο και για να βγαινουν καλυτερα οι χρονοι οι στασεις για τουρισμο ειναι αρπινη, τραχινα, ασωπος και ελυθυερωχορι που επισης ειναι η διασταυρωση με την 884 επισης σταση στον μπραλο για ανεφοδιασμο σουβλακιων :whistle: :whistle: και επισης στην αμφικλια για coca-cola :crazy: :crazy:
επισης η διασταυρωση γινεται στις 10:43 αντι για 10:41 προηγουμενως
επισης θα ειθελα να ευχαριστισω τον φιλο zisis1 που με βοηθησε πολυ οσον αφορα τις αλλαγες
επισης μια τελυταια παρατηρηση προτου σας κουρασω :zzz: :zzz: ειναι οτι τωρα χρειαζονται λιγο παραπανω γκαζια ωστε να μην καθυστερισεται την 884
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ : επισης δεν χρειαζεται να σβησεται το παλαιο σεναριο
και μια φωτο :xythumbs:
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos 90s_38.75344-22.42344_10-41-08.jpg
πλανα αρχειου...... :crazy: :crazy: :crazy:
Μπράβο Αpostoloskal συγχαρητήρια για την δουλειά που έκανες φυσικά μπράβο και στον Ζήση για την βοήθεια που σου πρόσφερε
Για να αναφερω ο φιλος Αποστολης με βοηθησε απλα να το ανεβασω στο mega.nz το σεναριο το εχω φτιαξει εγω!!Προς αποφυγει παρεξηγησεων!!
Άβαταρ μέλους
zisis1
Συνοδός
Συνοδός

13 Ιαν 2019, 20:19

Καλησπέρα.. Με χαρά μου βλέπω νέα άτομα στο τομέα των σεναρίων.Μετά τον Αpostoloskal έρχεται να προστεθεί κι ο φίλος dimitris99. Καλωσόρισες και καλά σενάρια..Οτιδήποτε θελήσετε στην διάθεσή σας..Καλή δύναμη..!!!
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

13 Ιαν 2019, 21:37

ετσι λοιπον και δεν ειταν σωστο το timing αλλα δεν πειραζει (διοτι ειχα βγει για βολτα )
σας παρουσαζω και τον τριτο σεναριογραφο τον dimitris99 :clap: :clap: :clap: :clap:
ελπιζω να σας παραδωσει πολλα σεναρια
ετσι λοιπον η γνωση απο τον zisis1 πηγε σε εμενα και μετεπειτα στον dimitris99
η οικογενεια μεγαλωνει και ευχομαι να μεγαλωσει και αλλο
οποιος θελει βοηθεια για αν γινει και αυτος σεναριογραφος ασ απευθυνθει σε εναν απο τους τρεις μας
ειναι ευπροσδεκτος
dimitris99 καλωσόρισες στην ομαδα τον σεναριογραφων και σου ευχομαι καλα σεναρια
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
καλυτερα 1 ωρα μπραλος και αρπινη
παρα 40 χρονια απο την νεα την γραμμη
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

13 Ιαν 2019, 21:53

dimitris99 έγραψε:
carlitos799375 έγραψε:
apostoloskal έγραψε:καλημερα σας!
ενα σεναριο την ημερα τον γιατρο τον κανει περα :crazy: :crazy: :crazy: :master:
σημερα δεν εχω νεο σεναριο αλλα εχω ενα uptade απο το σεναριο Amnizia εκδρομικον
εδω ειναι το link : https://mega.nz/#!H5hBCCyb!MKhoWtBJBtea ... zvSrK-7m5Y
αυτην την φορα ειναι σε αρχειο .rwp για απευθειας εγκατασταση μεσω του utilities του game
τι αλλαξε ; προστεθηκαν μερικες στασεις για τουρισμο και για να βγαινουν καλυτερα οι χρονοι οι στασεις για τουρισμο ειναι αρπινη, τραχινα, ασωπος και ελυθυερωχορι που επισης ειναι η διασταυρωση με την 884 επισης σταση στον μπραλο για ανεφοδιασμο σουβλακιων :whistle: :whistle: και επισης στην αμφικλια για coca-cola :crazy: :crazy:
επισης η διασταυρωση γινεται στις 10:43 αντι για 10:41 προηγουμενως
επισης θα ειθελα να ευχαριστισω τον φιλο zisis1 που με βοηθησε πολυ οσον αφορα τις αλλαγες
επισης μια τελυταια παρατηρηση προτου σας κουρασω :zzz: :zzz: ειναι οτι τωρα χρειαζονται λιγο παραπανω γκαζια ωστε να μην καθυστερισεται την 884
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ : επισης δεν χρειαζεται να σβησεται το παλαιο σεναριο
και μια φωτο :xythumbs:
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos 90s_38.75344-22.42344_10-41-08.jpg
πλανα αρχειου...... :crazy: :crazy: :crazy:
Μπράβο Αpostoloskal συγχαρητήρια για την δουλειά που έκανες φυσικά μπράβο και στον Ζήση για την βοήθεια που σου πρόσφερε
Για να αναφερω ο φιλος Αποστολης με βοηθησε απλα να το ανεβασω στο mega.nz το σεναριο το εχω φτιαξει εγω!!Προς αποφυγει παρεξηγησεων!!
το σεναριο το οποιο παραθετεις ειναι το δικο μου με το Amnizia εκδρομικον
το δικο σου ειναι το αλλo με την 885
θα σε παω μεσα για copyright :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :bring: :bring: :bring:
Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

13 Ιαν 2019, 22:02

apostoloskal έγραψε:
dimitris99 έγραψε:
carlitos799375 έγραψε:
θα σε παω μεσα για copyright :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :bring: :bring: :bring:
Σε ευχαριστω Αποστολη για τα καλα σου λογια ησουνα καλος δασκαλος βεβαια!!Της φυλακης τα σιδερα ειναι για τους λεβεντες!! :bring: :bring: :occasion: :largecry:
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

13 Ιαν 2019, 22:11

dimitris99 έγραψε:
apostoloskal έγραψε:
dimitris99 έγραψε: Για να αναφερω ο φιλος Αποστολης με βοηθησε απλα να το ανεβασω στο mega.nz το σεναριο το εχω φτιαξει εγω!!Προς αποφυγει παρεξηγησεων!!
Σε ευχαριστω Αποστολη για τα καλα σου λογια ησουνα καλος δασκαλος βεβαια!!Της φυλακης τα σιδερα ειναι για τους λεβεντες!! :bring: :bring: :occasion: :largecry:
τελος παντων στην χαριζω . να μην επαναληφθει ομως . συχωρεμένος
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

19 Ιαν 2019, 11:35

καλημερα σας
σημερα δεν εχω ενα νεο σεναριο....
η μαλλον δεν εχω ΜΟΝΟ ενα νεο σεναριο :bring: :bring: :bring:
εχω 12 νεα σεναρια :shock: :shock: :master: :master: :master: :occasion: :occasion:
οχι , οχι μην φανταστειτε 12 διαφορετικα σεναρια ..... στην ουσια ειναι δυο :doh: :doh: :rant:
(φυγε απο εδω ρε ! μας κοροιδευεις μπροστα μας ; αχρηστε !) :rant: :rant: :rant:
εμ.... αφηστε με να σας εξηγησω ειναι τα τραινα 23/24 απο το μακρινο 1971 σε δυο μορφες
α) ολο μαζι (δομοκος - αφινδες και αντισροφως ) μηκος 5 ωρες και 25 λεπτα το καθενα :shock: :swoon: :swoon: :swoon:
β) χωριζμενο σε parts 5 στον αριθμο για το καθε τραινο μηκους περιπου 1 ωρας το καθενα
εδω και το σχετικο link : https://mega.nz/#F!0fpmmYaS!nJKCnQFnukNxHIfvo3YMJw
μολις το πατησετε πατατε download as zip και μετα απλως αντιγραφεται τον φακελο content στον αντιστοιχο φακελο του train simulator :xythumbs:
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos 90s_38.96382-22.25353_19-52-13.jpg
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos 90s_38.32999-23.32003_17-02-03.jpg
να και δυο φωτο
σας ευχομαι καλες διαδρομες !
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
χρυσανθος
Συνοδός
Συνοδός

19 Ιαν 2019, 12:29

κατσε για να καταλαβω....για πια διαδρομη ειναι?
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

19 Ιαν 2019, 12:59

χρυσανθος έγραψε:κατσε για να καταλαβω....για πια διαδρομη ειναι?
για την δομοκος-αφιδνες του hellas-expressz και του toniIC71
Άβαταρ μέλους
χρυσανθος
Συνοδός
Συνοδός

21 Ιαν 2019, 00:12

αποστολε ηθελα να σε ρωτησω....με την αδεια σου φυσικα...αν γινεται να αλλαξω την αμαξοστοιχια με μια της αρεσκιας μου αλλα δεν ξερω πως...για παραδειγμα θα ηθελα να βαλω ασ πουμε την βρετανιδα :D
Georgesiro
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

21 Ιαν 2019, 14:28

Καλησπέρα τρέχω το τελευταίο σενάριο του apostoloskal αλλα ουτε συρμος εμφανιζεται ουτε σφαλμα πεταγεται τι κανω λαθος;
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

21 Ιαν 2019, 14:46

Georgesiro έγραψε:Καλησπέρα τρέχω το τελευταίο σενάριο του apostoloskal αλλα ουτε συρμος εμφανιζεται ουτε σφαλμα πεταγεται τι κανω λαθος;
Μπορεις να στειλεις φωτο ?
farmpk

21 Ιαν 2019, 14:56

apostoloskal έγραψε:
Georgesiro έγραψε:Καλησπέρα τρέχω το τελευταίο σενάριο του apostoloskal αλλα ουτε συρμος εμφανιζεται ουτε σφαλμα πεταγεται τι κανω λαθος;
Ειχα και εγω το ιδιο προβλημα και κατεβασα παλι απο τα Downloads τα βαγονια downloads/Ose_VEB_ABm-Bm-BDm_V2.0.rwp
Ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
apostoloskal
Συνοδός
Συνοδός

21 Ιαν 2019, 15:00

farmpk έγραψε:
apostoloskal έγραψε:
Ειχα και εγω το ιδιο προβλημα και κατεβασα παλι απο τα Downloads τα βαγονια downloads/Ose_VEB_ABm-Bm-BDm_V2.0.rwp
Ευχαριστω.
Εχεις την alstrom σε ΣΕΚ;
Απάντηση