To TS2014 πάει Ελλάδα...

Γενική συζήτηση για το παιχνίδι. Απορίες, προτάσεις, σχόλια.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Εχουμε πολυ δρομο ακομα φιλε μου....θα αργησει.. αν εδεις φωτο πολλες και καλες απο την τοτε εποχη εμπρος πλαγιως και πισω και τον σταθμο υπεραστικων κτελ..καθως και οτι ειχε μεσα απο κτηρια ολα καλοδεχουμενα...
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Γεια σας... Μολις σημερα ηρθαν τα συνεργεια τοποθετησης του ρολογιου στο σταθμου με αρκετη καθυστερηση γτ δεν βρισκανε κατι που να ταιριαζει με το κτηριο.... και τωρα προχωρανε στα τελειωματα του σταθμου...
received_648191036043798.jpeg
received_3148313278589646.jpeg
Θα πρεπει αν θελετε να με βοηθησετε με το εργοστασιο καθως θελουμε το μεσα μερος πως ειναι τα κτηρια για να μπορεσουν να κατασκευαστουν...σωστα με τα καταλληλα υψομετρα και σωστα σχηματα κτηριων...

Καλο βραδυ και καλα σχολια παιδες...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
HliasXardas112
Συνοδός
Συνοδός

φιλε ακη με ποιο προγραμμα τα εχεις φτιαξει; θελω να μου πεις να μαθω!! καταταλλα πολυ καλη δουλεια :P
If your train of thought is going nowere... Change tracks
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Ηλιακο με αυτο το ιδιο που δουλευεις εσυ...τπτ περισσοτερο
CHRISINOI2003
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΟΗΤΕΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Άβαταρ μέλους
ngiann
Κλειδούχος
Κλειδούχος

CHRISINOI2003 έγραψε:
28 Ιούλ 2020, 17:21
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΟΗΤΕΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Χρήστο καλωσήλθες!
Το παιχνίδι το αγοράζεις από το steam ή αν θες τζάμπα τότε torrent.......
(Σιγουρεψου ότι το σηκώνει ο υπολογιστής σου)
Άβαταρ μέλους
ngiann
Κλειδούχος
Κλειδούχος

Φίλοι μου καλημέρα σας!!
Ελπίζω να περνάτε ωραία αυτό το διαφορετικό απ' όλα τα άλλα καλοκαίρι!!!
Σήμερα σας έχω ετοιμάσει μια μικρή ανακαίνιση στην γραμμή από Αφίδνες έως Τιθορέα. Θα υπάρχει ανακαίνηση όλων των σταθμών και στάσεων από Αφίδνες έως την Οινόη με νέες πλατφόρμες και όλα τα αξεσουάρ τους (ουσιαστικά θα είναι look προαστιακού) καθώς και πλήρης ηλεκτροκίνηση από τις Αφίδνες έως την Τιθορέα. (Μπορεί να βάλω και στον Δομοκό)
(Ξέρω πως οι λάτρες του παλιού ΟΣΕ θα πέσουν να με φάνε αλλά υγεία :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Σας ανεβάζω σήμερα εικόνες από τον σταθμό των Αφιδνών!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
ngiann
Κλειδούχος
Κλειδούχος

Καλησπέρα φίλοι μου. Ελπίζω να περνάτε καλά αυτό το τριήμερο.

Θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια σας (διότι δεν γνωρίζω τίποτα από 3d modeling).
Θα ήθελα να φτιάξει κάποιος τα εξής (να είναι φτιαγμένα και ως assets ώστε να τα περάσω κατευθείαν στο editor)
-κτηριο της στάσης Σφενδάλη
-πεζογεφυρες (τις μοντέρνες με τους ανελκυστήρες για τον προαστιακο)
-πινακιδες με τα ονόματα των σταθμών (όπως είναι στον προαστιακο για όλους τους σταθμούς από Αφίδνες ως Οινόη )

Όλα τα παραπάνω θα χρησιμοποιηθούν για την ανακαίνιση της γραμμής που κάνω από τις Αφίδνες ως την Τιθορέα

Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται να με ενημερώσει μέσω ΠΜ (στον ενδιαφερόμενο θα στείλω περισσότερες πληροφορίες καθώς και ένα preview της διαδρομής)

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Update για την ανακαίνιση:
Έχω τοποθετήσει καινούριες αποβάθρες και αξεσουάρ στην Σφενδάλη καθώς και πλήρη ηλεκτροκίνηση από Αφίδνες ως Σφενδάλη. Δεν έχω εικόνες διότι τελείωσα αργά το βράδυ της Δευτέρας και την τρίτη έφυγα, όμως μέχρι την Δευτέρα να περιμένετε και για φωτογραφίες.

Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!
Άβαταρ μέλους
Stiv92
Κλειδούχος
Κλειδούχος

:-) :-) :-) καλησπέρα σας κύριοι κάπου στα βόρεια :rant: :rant: πιστεύω να γυρίσατε από τις διακοπές τα κεφάλια μέσα τώρα :bring: :bring:
Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Οταν λες μεσα τα κεφαλια τι εννοεις....
Άβαταρ μέλους
Stiv92
Κλειδούχος
Κλειδούχος

:lol22: :bring: πολλά ρωτάς Μίστερ Άκη :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
ngiann
Κλειδούχος
Κλειδούχος

Δίκο έχει ο Stiv
Χωρίς τίτλο222.png
Κεφάλια μέσα τώρα
Άβαταρ μέλους
ChrisS
Συνοδός
Συνοδός

Καλησπερα σε ολους! Με χαρα να σας ανακοινωσω οτι ολοκληρωθηκε το repaint της ηλεκτραμαξας στα χρωματα της rail cargo :occasion: Σε λιγες μερες θα την ανεβασω μαζι με τα κιολειδικα αν ολα πανε καλα.
Άβαταρ μέλους
ngiann
Κλειδούχος
Κλειδούχος

Σήμερα το πρωί ενημερωθήκαμε από πληροφοριοδότες μας ότι το μεσημέρι θα αντικρίσουμε κάτι πολύ ξεχωριστό και μοναδικό στον νέο (ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΣΗ) σταθμό της Σφενδάλης. Αμέσως εγώ και μια μικρή ομάδα επιβιβαστήκαμε στο 1550 και μετά από μια ώρα περίπου αναμονής αντικρίσαμε αυτό το μοναδικό θέμα. Το 56 ελκόμενο από την φρεσκοβαμμένη 120-020 και ελαφρώς καθυστερημένο να διασταυρώνεται με εμπορική αμαξοστοιχία της Goldair η οποία με προορισμό το αμαξοστάσιο του Ρέντη μετέφερε οχήματα του ελληνικού στρατού από την Λάρισα για να φορτωθούν στα αρματαγωγά του Πολεμικού Ναυτικού διότι γίνεται προετοιμασία απόβασης σε άγνωστη περιοχή της Τουρκίας :bomb:
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos with Proastiakos_-0.35821-0.85010_10-03-50.jpg
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos with Proastiakos_-0.35820-0.84951_10-02-59.jpg
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos with Proastiakos_-0.35815-0.84916_10-05-34.jpg
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos with Proastiakos_-0.35815-0.84900_10-02-00.jpg
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos with Proastiakos_-0.35801-0.84929_10-06-03.jpg
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos with Proastiakos_-0.35796-0.84795_10-04-17.jpg
Screenshot_Afidnes-Lianokladi-Domokos with Proastiakos_-0.35819-0.84866_10-05-49.jpg
Σε μερικές μέρες λογικά θα είναι έτοιμες και οι ταμπέλες και οι πεζογέφυρες για να εμπλουτίσω ακόμα περισσότερο τους σταθμούς.
Καλή συνέχεια σε όλους!!!
Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

Καλησπερα σε όλους μετά από καιρό!!Λόγω μηδεμηνου χρόνου έχω σταματήσει από το παιχνιδι!! Αλλά επειδή το μικρόβιο δν φευγει ευκολα 😜 και επειδη η λατρεία επίσης δν φευγει ευκολα να πω συγχαρητηρια για τις αλλαγες αν και εγώ είμαι ντιζελακιας και λίγο πιο παλαιων αρχών (εποχής) καλη η δουλειά π κάνετε !!Μια ερωτηση τα καινουργια βαγονια υπαρχουμ στην κατηγορία downloads??
Απάντηση