Θεσσαλονίκη- Δομοκός στο ts2018

Γενική συζήτηση για το παιχνίδι. Απορίες, προτάσεις, σχόλια.
Απάντηση
δημητρης τσα
Συνοδός
Συνοδός

Για τον παλαιοφαρσαλο να ετοιμάζεστε!!! Αποβίβαση από τα δεξιά της αμαξοστοιχίας...

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

δημητρης τσα έγραψε:Για τον παλαιοφαρσαλο να ετοιμάζεστε!!! Αποβίβαση από τα δεξιά της αμαξοστοιχίας...Εικόνα

Στο σταθμο του παλαιοφαρσαλου θ υπαρξει σταση 10 λεπτων για αλλαγης μηχανης ρευματος οι κυριοι επιβατες να μην απομακρυνθουν απο τις αποβαθρες του σταθμου!! :occasion:
δημητρης τσα
Συνοδός
Συνοδός

Καλός εχόντων των πραγμάτων μες την εβδομάδα θα έχετε το πρώτο κομματι της νέας διαδρομής!!!

Άβαταρ μέλους
χρυσανθος
Συνοδός
Συνοδός

αναθεμα με και αν καταλαβα τιποτα.....
vchanti\
Κλειδούχος
Κλειδούχος

μπραβο σας κυριε δημητρη τσα παντα τετοια και συγχαρητηρια.
δημητρης τσα
Συνοδός
Συνοδός

Καλησπέρα σε όλους μετά από πολύ καιρό!! Θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη για την καθυστέρηση και για την εξαφάνιση μου αυτό το διάστημα ωστόσο κάποιοι οικογενειακοί λόγοι και κάποιες αναποδιες με ένα από τα παιδιά που δουλεύαμε την διαδρομή την έβαλαν "στον πάγο" το τελευταίο διάστημα.. πλέον όμως και καλώς εχόντων των πραγμάτων μπορούμε επιτέλους να συνεχίσουμε! Θέλω όμως μιας μικρή βοήθεια καθώς χρειάζομαι φωτογραφίες από το κεντρικό κτήριο του σταθμού Παλαιοφαρσαλου (προσέξτε! Το κεντρικό κτήριο όχι τις αποβάθρες).. Αυτό από μένα και ελπίζω σύντομα να είναι έτοιμο έστω ένα μικρό κομμάτι της διαδρομής!
carlitos799375
Συνοδός
Συνοδός

Καλησπέρα δημητρη και χρονιά σου πολλά παντός από Δομοκο έχει πέντε σταθμούς μέχρι την Λαρισα Δομοκός- Παλαιοφαρσαλος- Νέον Μοναστήρι- Δοξαράς- Κραννών- Λαρισα παντός κάλος ξανά ήρθες και πολύχρονος :-) :-) :-)
δημητρης τσα
Συνοδός
Συνοδός

Σε ευχαριστώ πολύ carlitos!! Ναι τους γνωρίζω τους σταθμούς μέχρι Λάρισα!
carlitos799375
Συνοδός
Συνοδός

ναι το κατάλαβα δημητρη ότι το γνωρίζεις άπλα σε διευκολύνω να βρεις φωτογραφικό υλικό μεσώ google ότι χρειαστείς δλδ να κάνεις την δουλειά σου ποιο εύκολη
δημητρης τσα
Συνοδός
Συνοδός

Οι φωτογραφίες απ το Google δεν αρκούν.. για αυτό και ζήτησα την βοήθεια σας μιας και προκειμένου να βγει ένα καλό αποτέλεσμα χρειάζεται και καλές φωτογραφίες.
Απάντηση